SupeR CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SS CS 1.6 Classic Server

Go down

SS CS 1.6 Classic Server Empty SS CS 1.6 Classic Server

Писане  bugi_man Вто Апр 21, 2009 2:13 pm

SS CS 1.6 Classic Server -> 87.120.80.80:27015 , или направо за по-хубаво си адвайте направо името на сървъра cs1.slackserv.com в полето за добавяне на адрес! А форума на сървъра е , а статистиката е ! Сървъра го пуснах преди 1 седмица и още даже не е разработен, добре сте дошли! Машината е 1.6 Ghz na 512 MB RAM и 50 Mbit/s upload i 50 Mbit/s download гарантирам Ви че ако вшия интернет си е наред ЛАГ НЯМА ДА ИМАТЕ ! Заповядайте да го пробвате и също сте добре дошли да се регистрирате във форума ! Модовете са AmxModX 1.8.1 + Metamod 1.19 + Statsme + Realhlguard 2.5 + Psychostats !

SS CS 1.6 Classic Server 15xl285

bugi_man
Гост


Върнете се в началото Go down

SS CS 1.6 Classic Server Empty Re: SS CS 1.6 Classic Server

Писане  bugi_man Вто Апр 21, 2009 2:18 pm

Форума а на адрес , статистиката е активна и в реално време опресняваща се на 30 мин на адрес ! За редовните играчи безплатен е-майл с окончание *@slackserv.com на пощенския сървър и достъп до ъплоуд секцията и софтуер секцията на сървъра пак на адреси както и за ъплоуд на , но за предпочитане трябва във форума на сървъра да се регистрирате и да ми напишите ЛС каква папка да ви създам за ъплоуд секцията и какъв юзър за пощенския сървър! Чао и заповядайте да опитате сървъра хаха още е пресен пресен и неразработен - Enjoy !!!

bugi_man
Гост


Върнете се в началото Go down

SS CS 1.6 Classic Server Empty Re: SS CS 1.6 Classic Server

Писане  bugi_man Вто Апр 21, 2009 2:20 pm

охх защо не ми излизат линковете да не е забранен HTML кодът, ако е така просто кликнте върху банера в подписа ми и той ще ви вкара в страницата на сървъра а там е описано всичко за майл-а и т.н просто се регистрирайте и питайте каквото ви вълнува в необходимите секции ! До скоро !

bugi_man
Гост


Върнете се в началото Go down

SS CS 1.6 Classic Server Empty Re: SS CS 1.6 Classic Server

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите